+420 777 668 314

 Dokument bez názvu

KONZERVATIVNÍ ALTERNATIVA se účastní voleb do Evropského parlamentu (č.38)

Chceme být alternativní volbou pro všechny voliče konzervativního smýšlení, kteří nemohou z principu souhlasit s čím dál tím větším omezováním svobod občanů ze strany Evropské unie, nelíbí se jim vydávání nesmyslných nařízení, regulací, nesouhlasí s pokračujícím „osekáváním“ suverenity jednotlivých členských států, s přístupem k pokračující migrační krizí, rozkladem základních hodnot lidské společnosti, útoky na tradiční rodinu a rozvíjející se diktaturou menšin.


Na rozdíl od jiných rádoby seriózních oponentů EU si plně uvědomujeme, jaké jsou naše možnosti a jaké má Evropský parlament pravomoci. Proto NESLIBUJEME NESMYSLY. Jsme pro Evropu nezávislých a suverénních států, které mezi sebou spolupracují v těch oblastech, kde je to pro ně vzájemně výhodné. Jsme zásadně proti plánům globalistů, kteří prosazují co nejvíc politické a obchodní integrace a sní o vytvoření Spojených států evropských. Ale neslibujeme Vám v těchto volbách Czexit ani zachování české koruny, přestože jsme také zásadně proti přijetí eura.  To nelze v Evropském parlamentu nijak ovlivnit. A kdo tvrdí opak a nabízí tyto líbivé fráze – lže.

Naše hnutí věří v základní hodnoty jako je svoboda jednotlivce, v důležitost tradiční rodiny a patriotismus.  A s vírou v tyto hodnoty a realistickým přístupem k věci, jsme se rozhodli předložit voličům jako svůj program pro volby do EP tři základní teze:

1.  Důsledně hájit české národní zájmy v duchu konzervativních ideálů, proti sociálním inženýrům, globalistům a proti zájmům „banksterské“ oligarchie.

2. Nedovolit další navyšování moci nadnárodních, nikým nevolených struktur na úkor národních států, důrazně vystupovat proti nelegální migraci podporovanou některými neziskovými organizacemi a potírat obchod s lidmi.

3. Pro prosazování konzervativních principů hledat v Evropském parlamentu poslance s podobnými postoji. Spolu s nimi bránit svobodu jednotlivce, tradiční rodinu a podporovat veškeré snahy o navrácení co nejvíce rozhodovacích pravomocí zpět národním státům.

 

Za Konzervativní alternativu

Mgr. František Němec

     předseda hnutí

 


Frantisek_Nemec

22.03.2019 09:40

Zpět na úvod