+420 777 668 314

 Dokument bez názvu

Zdeněk DÝČKA: Co týden vzal

Přátelé našeho hnutí, podíváme se blíže na některé události z pohledu konzervativních lidí s národním ukotvením.

Žluté vesty – je neskutečné, jak „Kryšoti“ bojují. Obávám se, že v Česku i kdyby zdražili vše o dvacet procent, tak „pod ocasem“ by nebylo ani živáčka. Prostě tradici z ničeho nevytvoříš..


Smlouva Francie x Německo - dva bezdětní vládci, gerontofil a levicová „dederonka“ stvrzují orientaci Evropy na výměnu původního obyvatelstva.

Soukup a jeho List – vypadá to na další „fíkový list“, který by měl zastřít skutečné cíle, tedy ještě více roztříštit národní scénu a presidentovi pomoci na šachovnici politiky.

Podobnosti – nevím proč mi mladá zpěvačka Grossová a zlatá Ester tolik připomínají Barborku Streisand. Jako kluk jsem byl na filmu Správná dívka snad třikrát..

Thereska Mary May - zdůrazňuje, že nové hlasování o brexitu rozhodně nevyhlásí. Takže na nové lidové hlasování můžeme vsadit kalhoty!

Nové osnovy dějepisu – navrhuji aby nové osnovy navrhli a prosadili rovnou kluci a holky z „Kliniky“. Ušetří se na všech dalších novelizacích. Neztrácejte pane Koudelko čas s panem Plagou a rovnou svolejte Sluníčkářské koncilium.

 

Zdeněk Dýčka, předseda MO ČHNJ Praha

 

22.01.2019 15:47

Zpět na úvod