+420 777 668 314

 Dokument bez názvu

Zdeněk Dýčka: Zdravím příznivce Českého hnutí za národní jednotu.

Vezmu to jenom útržkovitě:

Sto let naší republiky přijeli z Evropy slavit bývalí zrádci z Francie a Německa. Jeden dnešní Rothschildův koník a druhá muslimská fanynka. Přesto je vznik státu bez revoluce a krveprolití první „sametkou.“ Je to významný den pro Český národ. Slováci to tak necítí. V Bratislavě jich pár přišlo - asi 0,001% národa. Putin nebyl pozván, ale i tak nám přeje abychom se měli dobře.


Klaus, bývalý president republiky prohlásil, že se máme nejlépe v našich tisíciletých dějinách a měli bychom na to být hrdi. Já bych mu chtěl připomenout, že náš nadbytek je vykoupen dluhem a jednou „banksteři“ zavelí „vraťte dluh!“ Průmysl si už vzali, zisky plynou ve stamiliardách západnímu krvelačnému hadu.

Jednoho opravdu odvážného člověka znám a tím je katolický kněz Petr Piťha. Vím, že je a bylo mezi Čechami mnoho udatných lidí, mně však utkvěl v posledním měsíci tenhle titán a to přesto, že nejsem praktikující věřící. Modlím se aby měl následovníky a ti aby ukazovali směr a cestu  Českému národu.

Dovolte mi, abych českému státu popřál dalších mírových sto let a vyslovil naději, že se nenecháme zavléci do východního tažení liberální demokracie. Na rozdíl od Slováků jsme Rusům válku nevyhlásili a ať to tak i dalších sto let zůstane.

Zdraví Vás Zdeněk Dýčka

Autor je členem tajemníkem ČHNJ a ekonomickým expertem hnutí. 


31.10.2018 10:11

Zpět na úvod