+420 605 280 176

 Dokument bez názvu

ČHNJ ve volbách podpoří SPD

Zdravíme všechny přátele, vlastence a čtenáře.

V tomto týdnu proběhnou volby do zastupitelstev obcí a do Senátu PČR. Největší lží je prohlášení domácích přisluhovačů, že na komunální úrovni není potřeba dodržovat národní princip, neboť i zrádcovské strany dělají národní politiku ve prospěch občana. Taková oprava ubytovny, pro dnes již legální migranty, je na místní úrovni (například v Brně), hlavním protlačením plánu NWO.


Jediná strana která opravdu hájí národní princip, má nějaký vliv a šanci uspět, je SPD. Jistě, určité excesy má za sebou. Jako například kandidaturu „zednáře“ jako jedničky v Praze, ale to pátá kolona pracuje intenzivně na znevěrohodnění a sem tam se jí to daří. I přesto ČHNJ v těchto volbách SPD podpoří. Před „dveřmi“ stojí ve frontě neziskovky, migranti, domácí zrádci národa, velká hospodářská krize a my vlastenci musíme začít u sebe. Mobilizovat se a alespoň odvrátit zkázu do doby, než se stane něco, co český národ probudí..

Dej Bůh, aby se stále více lidí probouzelo čtením alternativních médií a studiem globálních procesů. Aby si stále méně lidí myslelo, že je svobodných a přitom jsou vlastě otroci nespravedlivého systému.

Za Předsednictvo ČHNJ

Ing. Zdeněk Dýčka

tajemník02.10.2018 12:25

Zpět na úvod